Ödeme ve Teslimat Şartları

  1. Kredi Kartı İle Ödeme: Her türlü kredi kartınıza çevrimiçi tek ödeme imkânından yararlanabilirsiniz. Gıda maddelerinin satışında kredi kartına taksit mevzuat gereği yapılamamaktadır. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.
  2. Ücret İadeleri: Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; kredi kartı tahsilatına aracılık eden finans kuruluşu ürün bedelini üç iş günü içerisinde kredi kartınıza iade eder. Ücret iadesi tamamlandıktan sonra, iade tutarının müşteri tarafında görünmesi, müşterinin çalıştığı bankanın işlemleri ne kadar sürede tamamlayacağına bağlıdır. Ücret iadelerinde, müşteri kredi kartının alındığı finans kuruluşundan kaynaklanan gecikmelerden Firmamız sorumlu değildir.
  3. Teslimat: Mevcut şartlarda ürünlerimizi sadece Türkiye sınırları dahilinde satışını yapabiliyoruz. Yurt dışına satış ve teslimatımız bulunmamaktadır. Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Günlük siparişlerin yoğunluğundan kaynaklanan stok yetersizliklerinde siparişiniz en geç üç iş gününde kargoya teslim edilmiş olacaktır. Kontrol dışı etkenlerden teslimat gecikmesi olasılığı ortaya çıktığında size bilgi verilecek ve arzu ederseniz siparişiniz iptal edilerek ücretiniz iade edilecektir.
  4. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
  5. Sitemizde siparişiniz için kredi kartınız ile yapacağınız ödemeler, bu konuda müşterek çalıştığımız uzman bir finans kuruluşu tarafından takip edilmekte (PayTR.com) ve kredi kartı bilgileriniz sadece ilgili finans kuruluşu aracılığı ile bankanıza iletilmektedir. Söz konusu ödeme sistemi herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda bu durumdan haberdar edilirsiniz ve siparişiniz tamamlanmaz. Yaşadığınız sorunu telefon ya da e-posta ile bize iletip, yardım isteyebilirsiniz.
  6. Siparişiniz sırasında geçerli bir e-posta adresi vermeniz talep edilir. Geçersiz e-posta girişleri, sistem tarafından şüpheli işlem olarak etiketlenerek site yöneticisine iletilir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda Bodrumlu Şekerci Hacı Mehmet 1920, Kemal Sarıer adına; Gürece Mah., Ulucak Sok. Nu:11/1, Bodrum, Muğla adresine gönderiniz ve durumu iletisim@bodrumlusekerci.com e-posta adresine ve / veya 0 (252) 348 34 35 numaralı telefona bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.